Karm aga tõsi: Rahvusvahelise Pereplaneerimise Liidu kliinikutes tapetakse ka sündinud beebisid

Prindi


03.11.2008 - Organisatsioon nimega Students for Life of America avaldas mõne päeva eest varjatud kaameraga salvestatud video, milles on jäädvustatud vestlus New Jersey Planned Parenthood'i abordikliinikus töötava meditsiiniõega. Videot saab vaadata siit või siit.


Vestluse käigus kirjeldab meditsiiniõde 22 nädala vanust sündimata beebit kandvale naisele, kuidas talle abort tehtaks. Õde selgitab, et selles raseduse faasis kätkeks abort surmatud beebi sünnitamist. Kui sündimata beebi ema küsib, kas tema laps võib ka elusalt sündida, tunnisab õde, et "seda juhtub, kuigi beebi ei ole võimeline iseseisvalt elus püsima, mistõttu ta lõpuks ikkagi sureb."


22 weeks


22 nädala vanuselt aborteeritud beebi. Just nii vana ebaõnnestunud abordi tagajärjel sündinud beebi surema jätmisest rääkis kõnealune Pereplaneerimise Liidu abordikliinikus töötav meditsiiniõde.

Students for Life of America tegevjuht Kristan Hawkins märkis: "Olin absoluutselt jahmunud, kui Planned Parenthood'i meditsiiniõde avalikustas, et elusalt sündinud beebide surema jätmine on aborditegijate seas tavaline praktika. Sellist teguviisi ei tohiks kaitsta mitte keegi."


Students for Life of America kutsub USA Kongressi üles alustama viivitamatult Planned Parenthood'i -- riigi suurima abordikliinikute keti omaniku ja enam kui 300 miljoni dollari suuruse iga-aastase riikliku toetuse saaja -- suhtes uurimist. Lisaks palutakse senaator Obamal selgitada ja ümber hinnata oma seisukohti, mis on vastu abordi tagajärjel elusalt sündinud beebide inimõiguste kaitsmisele.


Viimase aruande kohaselt (2005-2006) tapeti Planned Parenthood of America abordikliinikutes medikamntoosse ja kirurgilise abordi teel aastas 264 943 beebit. Nimetatud aastal oli organisatsiooni kogusissetulek enam kui 902 miljonit dollarit, kus juures tulud ületasid kulusid 55,8 miljoni dollariga. Tegu oli 34. järjestikuse aastaga, kui mittetulundusühinguna registreeritud organisatsiooni tulud kulusid ületasid.


Rahvusvahelise Pereplaneerimise Fõderatsiooni Eesti liikmes-organisatsiooniks on Eesti Seksuaaltervise Liit. Kui soovite viisakalt väljendada oma muret Pereplaneerimise Liidu ülalkirjeldatud tegevuse suhtes, kirjutage aadressil estl@amor.ee.


Allikas: LifeSiteNews.com